A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége győri közössége által szervezett est keretében november 26-án Győrben, a Brenner János Hittudományi Főiskolán kerekasztal-beszélgetést tartott a Jó, hogy vagy! Életvédők Szövetsége. A találkozó célja a hasonlóan gondolkodó közösségek egymásra találásának segítése volt.
A Szövetség tagjai közül ezúttal
- Keresztes Ilona, a Fiatalok az Élet Szolgálatában közösség alapítója Együtt az Életért egyesület alelnöke;
- Szőnyi Kinga, a Magyar Asszonyok Érdekszövetsége elnöke és
- Főtisztelendő Osztie Zoltán, az Aquinói Szent Tamás Közéleti Egyesület elnöke tartott velünk.
Köszönjük minden érdeklődőnek a részvétel! Külön köszönjük az est házigazdájának, dr. Ottófi Rudolfnénak, a győri Keresztény Értelmiségiek Szövetsége elnökének közreműködését, segítségét!
Képek: Jó, hogy vagy! Életvédők Szövetsége. Forrás: Aquinói Szent Tamás Közéleti Egyesület
Kapcsolódó cikkek

Családok éjszakája 5.: Betegség, veszteség és remény – Beteg szülő vagy gyermek a családban
Vannak esték, amelyek után az ember még sokáig magával viszi a hallott történeteket. A Családok éjszakája legutóbbi alkalmán betegségről,

Sensiplan® oktatóképzés indult Kecskeméten 2026. május 15-én!
Örömmel adjuk hírül, hogy 25 év után újra elindult a 8 alkalomból állóSensiplan® Tüneti-Hőmérőzésestermészetes fogamzásszabályozási módszer oktatóképzésünka Szentcsalád Plébánián. Kiket

Bemutatták a Családi csalamádé című mese- és foglalkoztatókönyvet
A „Jó, hogy vagy!” Életvédők Szövetsége és a Józsa Judit Művészeti Alapítvány szervezésében május 12-én Budapesten bemutatták Habó Márta és