Kedves Barátaink!
A holnap induló nagyböjti időszak előestéjén arra hívunk Benneteket a Misszió DPK alapítóival, hogy ha indíttatást éreztek rá, imádságos elcsendesedéseitekben hamvazószerdától húsvétvasárnapig minden nap szenteljetek egy fohászt hazánk békességéért, Magyarország jövőjéért imádkozva!
Biztatunk Benneteket, hogy holnaptól április 5-ig minden egyes napon, ki-ki saját életritmusa szerint, mondja el ezen imaszándékra az Úrtól tanult imádságot, a Miatyánkot!
Hálát adva szívünkben nemzeti közösségünkért imádkozzunk kitartóan egy háborgó világban a magyarság egységéért és békés jövőjéért minél többen, minden nap!
Köszönjük, ha velünk tartotok és ha bátorítotok erre másokat is!
Bejegyzés megosztása:
Kapcsolódó cikkek

A döntő kérdés: mikortól élet az élet? – Beszélgetés Palojtay Márta életvédelmi referenssel
Popovicsné Palojtay Mártát nemrég a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) Családbizottságának életvédelmi referensévé nevezték ki. Ennek apropóján készített vele interjút

„Mutassunk meg, hogy mi, életpártiak is a nők mellett állunk”
Az életpártiság nemcsak a magzatvédelemről szól, hanem sokkal tágabb téma a fogantatástól a természetes halálig, amelynek lényege az emberi személy

Dr. Bálint Balázs: A szívhang hallhatóvá tétele valójában soha nem volt kötelező
Nemzeti gyásznapunkon, egyben nemzeti összetartozásunk napján jelent meg egy érdekes életszemlélettel bíró Facebook-bejegyzés. A szerző – akit nem érdemes a