Kedves Barátaink!
A holnap induló nagyböjti időszak előestéjén arra hívunk Benneteket a Misszió DPK alapítóival, hogy ha indíttatást éreztek rá, imádságos elcsendesedéseitekben hamvazószerdától húsvétvasárnapig minden nap szenteljetek egy fohászt hazánk békességéért, Magyarország jövőjéért imádkozva!
Biztatunk Benneteket, hogy holnaptól április 5-ig minden egyes napon, ki-ki saját életritmusa szerint, mondja el ezen imaszándékra az Úrtól tanult imádságot, a Miatyánkot!
Hálát adva szívünkben nemzeti közösségünkért imádkozzunk kitartóan egy háborgó világban a magyarság egységéért és békés jövőjéért minél többen, minden nap!
Köszönjük, ha velünk tartotok és ha bátorítotok erre másokat is!
Bejegyzés megosztása:
Kapcsolódó cikkek

Családok éjszakája 5.: Betegség, veszteség és remény – Beteg szülő vagy gyermek a családban
Vannak esték, amelyek után az ember még sokáig magával viszi a hallott történeteket. A Családok éjszakája legutóbbi alkalmán betegségről,

Sensiplan® oktatóképzés indult Kecskeméten 2026. május 15-én!
Örömmel adjuk hírül, hogy 25 év után újra elindult a 8 alkalomból állóSensiplan® Tüneti-Hőmérőzésestermészetes fogamzásszabályozási módszer oktatóképzésünka Szentcsalád Plébánián. Kiket

Bemutatták a Családi csalamádé című mese- és foglalkoztatókönyvet
A „Jó, hogy vagy!” Életvédők Szövetsége és a Józsa Judit Művészeti Alapítvány szervezésében május 12-én Budapesten bemutatták Habó Márta és